iPhone 5 – Rozbalování

Tešil jsem se hodně na keynote od Applu doufajíc, že představí nový iPhone 6. generace. Do poslední chvíle jsem nevěřil tomu, že by měl být nový iPhone zvětšený. Po keynote jsem byl hodně zklamaný a hodně jsem váhal, jestli si mám iPhone 5 objednat či nikoliv. Praví se, ráno moudřejší večera, vyspal jsem se z toho a začal jsem shánět informace o novém iPhone. Změnu to prostě chtělo. Vlastnil jsem iPhone 3G a upgrade už byl vážně nutností. A řekl jsem si, že nemá cenu objednávat starší řadu, takže jakmile se 28.9 otevřeli předobjednávky i pro Českou Republiku, tak jsem ani na vteřinu neváhal a objednal jsem si ho s termínem doručení na 26.10 až 30.10.

V pondělí 22.10 mě to nedalo s chválně jsem se podíval na stránky Applu, jestli se už nezměnil status mé objednávky. A taky že ano. Změnili mě termín dodání na 24.10 až 30.10. V úterý mě přišla sms, že byla zásilka vyexpedována. Hned jsem otevřel stránky TNT a podíval jsem se, kde se právě nachází mé zboží – na letišti v USA 🙂 Ve středu kolem 13:00 mě to nadalo a zavolal jsem na zákaznickou linku TNT, že bych si chtěl změnit adresu doručení. Zásilka byla adresována ke mě domů a já věděl, že doma do večera na 100% nebudu. Pět minut po položení telefonu s obsluhou TNT mě zavolal řidič, že se nachází v Náchodě a že do pár minut bude u mě. Nasoukal jsem do sebe rychle svůj oběd a šel jsem netrpělivě vyhlížet transportní vůz TNT. Předáno, podepsáno, vyřízeno. Byl jsem tak natěšený, že rozbalování jsem si nemohl nechat až na večer na domu a pustil jsem se do otevírání balíku v práci.

Hned po rozbalování jsem se sebral, vzal jsem si v práci přestávku a vyrazil jsem do města si nechat vyměnit klasickou sim kartu za nano-sim. Výměna u T-Mobile proběhal během chvíle a nic jsem neplatil. A pak jsem si ještě pořídil futrál na iPhone, abych si ho v kapse o nic nepoškrábal.

V dalším článku mé dojmy z nového iPhone 5, srovnání s jinými iZařízeními a samozřejmě i spousta fotek.

Jedna odpověď na “iPhone 5 – Rozbalování”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..