Angel Beats! 015 v2

Mákl jsem si na dalším přeloženém chapteru mangy Angel Beats!. Jako vždy na pozadí každé scény vypomáhali mJezdec a Fishman.

Ti šikmoocí číňani dělají tak na hovno scany, až to není možný. Celá stránka je šedivá s tím, že do pozadí prosvítá obrázek z druhé strany. Ale podařilo se mě s tím udělat pár kouzel, takže by to mělo být trochu vyvážené. Bohužel místama jsou čmouhance a nevím, jestli patří k originálu a nebo jestli to jsou průsvitné části z druhé strany. Ale udělal jsem vše, co je v mých silách.

Na co se můžeme těšit? Příchod nové postavy, pozor, vyskočí ze záhrobí! Taky můžete vidět i Yurippe v netradičním oblečku, je velmi sexy… A odkrytí jednoho velikého tajemství! Odkať se vzala ta zbraň?!

Vydal jsem verzi 2! A rozhodně čekejte při skončení 3tího volume 3tí verzi tohoto chapteru! Uvnitř článku vypsané změny…

Tady můžete vidět rozdíl oproti originálu a rozdíl mezi první a druhou verzí. Na začátku jsem koumal jak odstranit prosvítající stránku, to jsem vyřešil pomocí zvýšení kontrastu, ale tím jsem zesvětlil (konstrast +30) celou mangu (obr. 2), tak jsem koumal, jak dál zatmavnout mangu, tak aby bílá zůstala bílou a černá byla opravdu černou. A podařilo se pomocí úrovní (jas x:30 y:0) (obr. 3).

Originál:

Bez prosvítajících obrázků z druhé strany:

Finální verze po doladění úrovní jasu:

Bohužel při závěrečné aplikaci úrovní se rozjebal font a místo toho, aby byl krásně vyhlazen, tak se rozzubatil. Takže až skončí 3tí volume, tak budu dělat závěrečnou revizi a tuto celou mangu přeedituju, takže rozhodně u tohoto chapteru čekejte 3tí verzi. Prozatím (díky své lenosti) tu nechávám ke stažení 2hou verzi, jelikož je lépe přijatelná na oko, dle vyvážení odstínů šedi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..