iPad – Rozbalování

Minulý týden v pátek (black friday) byli v USA nákupní slevy a ani já jsem neodolal a pořídil si na českém Apple store, za slušnou cenu, iPad 2. Při obejdnávání jsem ještě přemýšlel, jestli k tomu si nemám nechat i přibalit Apple TV, ale řekl jsem si, že si počkám na další generaci. A tento článek ukazuje moje první setkání s touto hračkou, s iPadem. Aneb seznam fotek při rozbalování.

Původně mě měl přijít balíček v úterý nebo ve středu a dnes v pondělí jsem ho nečekal. Ráno když jsem vylezl z postele, tak jsem si říkal, že telefonní hovor neočekávám a tak jsem zalezl do koupelny se vykoupat. Vrátím se po koupeli zpět do svého pokoje a slyším, jak mě vibruje telefon. Volala TNT přepravní služba, že mají pro mě zásilku a ptal se mě jestli náhodou nejsem v práci, že se u mě před chvílí stavoval. Štěstí že byl skoro na výjezdu z vesnice. Otočil auto a opět ke mě zajel předat zásilku. Byl jsem v ten moment hodně překvapen. Dodání do druhého dne, když nebudeme počítat víkend.

A hned na to jsem se vrhl na rozbalování. Nahrál bych video, ale bohužel jsem neměl žádné nahrávací zařízení, kterým bych video s rozbalením iPadu natočil, takže doufám, že fotky postačí. V dalším článku rozvedu první dojmy z používání iPadu a taky praktické použití.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..