SC+

SC ImageDownload

Dost často surfuju na stránkách sankakucomplex a když chci stáhnout nějaké obrázky z článků či z galerie, tak člověk musí mít zapnutý JavaScript, aby vůbec mohl si články zobrazit. Navíc načítání obrázků přes jejich Javascript jde strašně pomalu či někdy vůbec ne.

Proto jsem se rozhodl, že naprogramuju menší utilitku, která bude procházet zdrojáky článků a galerií a příslušné obrázky stáhne.

Verze: SC+ 0.1.0.2
Systémové požadavky: Net FrameWork 4.5

Tlačítka
Stáhnout – Stáhne stránku, najde obrázky na stránce a ty se začnou stahovat.
Zastavit – Zastaví stahování obrázků
Zkontrolovat – Vymaže historii, co se stáhlo a začne stahovat obrázky, úplně od začátku. Ty co už jsou stáhlé se přeskočí ve stahování
Vymazat temp – Vymaže mezivýpočty stažených souborů
Smazat seznam – Smaže seznam s nalezenými obrázky
Uložit seznam – Uloží seznam s nalezenými obrázky. Při dalším spuštění se seznam nahraje do programu a soubor se seznamem se smaže!
Stažené obrázky – Zobrazí složku kam se stahují obrázky.

Další vychytaná funkce je inputbox s názvem text. Pokud ho vyplníte jakýmkoliv textem, tak program bude hledat jenom takové odkazy, které obsahují tento text. Dobře se hodí, když na stránce se vyskytují odkazy typu “1920 x 1200px” “1024 x 786 px”. Potom stačí zadat rozlišení a obrázky se budou stahovat v takovém rozlišení v jakém jste si vybrali.

Btw: Lenost nadevše!

RubrikySC

2 odpovědi na “SC+”

  1. @seifuku_ichi: Sankaku chan není to samé co web Sankaku – proto to nefunguje. Na stahování ze Sankaku chanu budeš moct v budoucnu použít moji Yui, až to pro tenhle chan zprovozním (zatím funguje Konachan, Yandere, Danbooru a Pixiv). Odkaz záměrně nedávám, kdyby proti tomu Benda něco měl 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..